Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek is gyakran...

Kismamák! Nektek is gyakran fáj a fejetek? Normális hogy néha rám tör és olyankor nagyon levert vagyok? Vagy csak a rossz idő teszi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajaj, de még hogy! Ma pont én is a béka feneke alatt vagyok... és a hétvégére visszatér a tél! :(

Már nagyon napfényhiányom van! Ha nincs más okod letörni, akkor bizony már télundorod van! Még ki kell bírni pár hétig!

2013. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy fejfájós, de már többször elővett :( Ma is egész nap hasogat, néha jobban, most kicsit kevésbé, de persze nem veszek be rá semmit. Próbálom elterlni a gondolataimat róla...


Férjem József, le is csesztem, amiért nem hozott jó időt... :)


Kitartás nektek is! :)

2013. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már egy hete iszonyatosan fáj, hasgat a fejem és mellé társul a fogfájás is. Amikor már nem birtam bevettem egy tablettát, olyat ami nem árthat.
2013. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!