Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hatásos köptetők?

Hatásos köptetők?

Figyelt kérdés
Apukámtól sikerült örökölnöm egy ilyen jó erős folyamatos váladékot a torkomban. Időnként eltűnik, majd újra előjön, most is érzem, hogy csorog le a torkomon, de nem tudom felköhögni, már nagyon idegesít. A legfőbb problémám, hogy nem köptetnek meg a köptetők, szedtem már Ambroxolt, ACC 600-at, Paxirasolt, de egyszerűen egyet sem köhintek tőle, abszolút nem hatnak rám, ha duplán szedem be őket sem. Köptető nélkül sem tudom felköhögni, úgy le van tapadva, hiába próbáltam az említett gyógyszereit és köhögtetési technikákat, nem jön fel, alvás közben idegesít a legjobban. Tudtok esetleg hatásos, jó köptetőket ajánlani, amitől tényleg tudnék köhögni és feljönne a cucc?

2021. jún. 4. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg Elixirium thymi compositum.
2021. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyulladás okát kéne megszüntetni. Arcüreg, fog, elhúzódó mandulagyulladás, stb..
2021. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!