Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A torkom tele van váladékkal,...

A torkom tele van váladékkal, de egyszerűen nem tudom kiköpni. Csak köhögök meg krákogok, már öklendezem is néha, majd megfulladok. VALAMI hatásos módszer? Köptető sajna nincs itthon.

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor menj el köptetőért, mást nem tudok mondani, máshogy ez nem fog rendbejönni. acc az jóóó:D
2011. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs köptetőd,addig szopogass cukorkát,az is csillapítja kicsit a köhögési ingert,vagy igyál meleg teát,az oldja kicsit a torokban lévő váladékot.Ha a teát ánizzsal ízesíted,még hatásosabb.De tényleg a legjobb lenne hamar beszerezni valamilyen köptetőt.
2011. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ezek a tüneteim,semi más bajom nincs,de ez vmi rohadt idegesítő....nekem is köptetőt ajánlották,majd holnap kipróbálom...jobbulást kívánok!
2012. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sós víz az orrba
2012. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!