Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az emberek hogy állapítják...

Az emberek hogy állapítják meg a plusz kilót?

Figyelt kérdés
Tehát pl. azt mondják 'rajtam 10 kg plusz van', ezt honnan számolják? Tetszőlegesen, vagy van erre valami?

2021. jún. 4. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre is meg lehet állapítani, de van rá táblázat is, testtömeg index a neve.
2021. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránézésre megmondod hogy rajta pont annyi a plusz?
2021. jún. 4. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha saját magamról beszélek,ahhoz a súlyomhoz szoktam viszonyítani, amelyikkel a legjobban éreztem magam. Kb.55 kilósan éreztem magam a legjobban, ezért most, 60 kilósan azt mondom, hogy 5 kg plusz van rajtam.
2021. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés ilyenkor az, hogy az ideális súlytól számítsuk-e a kelletlen kilókat, vagy az ideális tartomány felső határától. Ha ezt úgy eldöntenék, akkor azért meg lehetne nagyjából mondani. Az ideálist ugyebár alapvetően magasság alapján mondjuk meg, de ezt illik korrigálni nemmel, életkorral, csontozati szélességgel, és kigyúrtsággal.
2021. jún. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!