Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre jobban fáj a hátam....

Egyre jobban fáj a hátam. Gyanítom, hogy a tüdőm. Lehet tüdőgyulladásom láz nélkül? Akinek volt, mivel kezelték? Hogyan állapítják meg, h tényleg az? Ha ezzel ügyeletre megyek nem zavarnak haza?

Figyelt kérdés

Száraz köhögés, levertség, torokfájás társul hozzá. A fejem is fájdogál, de nincs még csak hőemelkedésem sem. A mellkasom is enyhén fájt, most nem érzem. A gyerekek is betegek.

Ja és még valami: lehet, hogy hülyén hangzik, de többször is azt éreztem mostanában, hogy "összemegyek", vagy hirtelen túl nagy lesz a szoba. Mi ez???

Pici babás vagyok.


2009. nov. 21. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Gondolod mi itt tudunk neked diagnózist felállítani? :((((

Menj el orvoshoz, ha nem vagy jól!

2009. nov. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ügyeletre mész,hazazavarni semmiképp se fognak,hiszen az a dolguk.


menj el mindenképp orvoshoz

nem tudjuk mi neked itt megmondani:(


jobbulást!!!!

2009. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz! Nekem nagyon súlyos tüdő gyulladásom volt/van(gyógyulgatok) és nem volt egyáltalán lázam sak hőemelkedésem. Mindenféle képpenj menny el orvoshoz!!!!!!

Röntgennel meg tudják állapítani, sőt ha meghallgatják a hátadat, már abból is tudni fogják.


19/L

2009. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
07:27 neked hol fájt ?
2009. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tüdőddel mindenképp irány az orvos, mielőtt szövődményei lesznek...

Az, hogy összemész, vagy túl nagy lesz a szoba, az pl lehet pánikbetegség előjele (nyugi, nem olyan ijesztő, mint amilyennek hangzik), ha pl szorongással, ok nélküli félelemmel jár. Írtad, hogy picibabás vagy, lehet akár szülés utáni depresszió előjele is, vagy bármi másé, az is lehet, hogy nem túl komoly, de beszélj erről a hozzád közelállókkal, és ha ha továbbra is érezni fogod, vagy más hasonló tüneted lesz, menj el egy pszichológushoz. Pszichológushoz járni nem olyan ciki, mint amennyire hasznos.


20/L

2009. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elősször a mellkasom fájt amikor levegőt vettem de nem törődtem vele utánna már annyira fájt hogy csak lihegtem, mellhártya és tüdőgyulladásom lett több mint 2 hónapja de még mindig nem gyógyulta mmeg teljesen, kórházban is voltam 3 hétig
2009. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 21. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!