Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire megszokott, hogy a...

Mennyire megszokott, hogy a hintaágyon valaki rosszul lesz?

Figyelt kérdés

Tengeri beteg vagyok, tehát az autóban nem bírom a hosszabb, 2 órás utakat, sem a vonaton, buszon pedig garantált a hányás, hajón pedig képes vagyok több alkalommal is hányni, akkor is, ha csak lebeg a vízen.


Most már ott tartok, hogyha ráülök a hintaágyra, és ha nem is hintázok rajta, hanem fixen, mozdulatlanul ülök, 15-20 perc után nagyon erős teltségérzet jön rám. Eleinte nem törődtem vele, azt hittem beképzelem, aztán verejtékezni kezdtem, megfájdult a fejem, és hányingerem lett... Nem tudom miért, ha nem mozogtam rajta. Mert lebeg?


Ez mennyire normális?


2021. jún. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vélem is ugyanez van még a rendes hintától is rosszul vagyok :(

A dedalon mindig segített nekem csak sajna kissé lelassul tőle az ember

2021. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1# Mikor utaztam párszor, szedtem hányáscsillapítót, de nem hatott, és még el is álmosodtam tőle.

Azért meg nem fogom beszedni, hogy ráülhessek a hintaágyra. :D Csak bosszantó, hogy két lábbal a földön kell lennem mindig, nehogy rosszul legyek.

2021. jún. 7. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamin segít, és mellékhatása sincs :)
2021. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sima hintán is volt már, hogy rosszul lettem. Buszon, vonaton, hajón semmi bajom, de személygépkocsiban ha a vezető kapkodós, akkor jön a rosszullét (hányás nincs csak szédülés, hányinger és a diszkomfort). Hintaágyon még nem fordult elő, csak hintázás közben, vagy hintán ülve és lefele nézés közben. Liftezéskor pedig mindig. Furán lettem összerakva :D
2021. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!