Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, belegyalogolt...

37 hetes vagyok, belegyalogolt a cicám a hasamba,4-5kg a drága. Eddig távol tudtam tartani magamtól, de ma a kertben a hintaágyon felugrott a hasamra. A babám faros, nem nyomhatta meg a fejecskéjét ahogy ráugrott a hasamra és átgyalogolt rajta?

Figyelt kérdés
Pont ki is nyomkodta magát a babám a gyomromnál,mert evés után voltam,és ott szokott a feje is lenni,mert ha csuklik is mindig ott érzem...
2010. ápr. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudta megnyomni.
2010. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja tőle. :)
2010. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lett semmi baja, biztos! De jó neked, már nem sok van hátra! Nekem nem volt könnyű a terhességem, most itt szuszog már a drágám a másik szobában, 9,5 hetes, de olyan jó nosztalgiázni, amikor még az ember mindenen aggódik, hogy a pocaklakója rendben van-e.

Könnyű szülés neked! :)

2010. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 37 hetes vagyok és bizony a cicamicám nekem is fölugrik időnként a pocakomra, de a babókat a magzatvíz megvédi, egy ismerősöm hasra esett ilyen idősen és semmi bajuk nem lett.

Szóval szerintem ne aggódj! Engem a szülés aggaszt egy kicsit de hát ugye innen már nincs vissza út :))

2010. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!