Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megvárjátok a minimum 3...

Megvárjátok a minimum 3 hónapot oltás szempontjából?

Figyelt kérdés
Azoknak célszerű, akik átestek a fertőzésen. Én nem vártam meg, 2 hónap telt el kb., tegnap oltottak be Pfizerrel. Olyan beteg lettem mára, minta a kutya. Ugyanúgy érzem magam, mint amikor koronavírusos voltam. Szerintem bőven voltak még antitestjeim, most meg adtam neki még egy löketet. Második adagot be sem adatom, mert abba már lehet belepusztulnék. Amúgy is azt mondta néhány szakember mostanság, hogy aki átesett a fertőzésen, annak elég 1 emlékeztető oltás. Engem még kórházban is kezeltek. Úgy látszik, nálam emlékezett az immunrendszer, mert heves védekezésbe kezdett. Ha minden jól alakul, 2-3 nap alatt el kell múlnia a rossz közérzetnek.

2021. jún. 8. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Meg is érdemled.
2021. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak júliusban oltott volna a háziorvos, de én nem akartam addig várni, aztán foglaltam időpontot máshova.
2021. jún. 8. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább 3-évet várok, az a biztos.
2021. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy amúgy is így reagáltam volna.
2021. jún. 8. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!