Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozza az láb vizesedést...

Mi okozza az láb vizesedést lábdagadást ? Amennyiben megiszom a napi ideális folyadékmennyiséget kb 2,5 l akkor 2 cm rel vastagabb lesz a lábam és feszít.Van valaki aki hasonló problémával küzd ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a problémával voltam háziorvosnál és szakorvosnál is mindenki vízhajtót javasolt és írt fel , viszont nem szeretnék naponta vízhajtót szedni mert szeintem van más megoldás is ami nem mérgezi a szervezetet és mégis hatásos. Bízom benne hogy valakinek van ilyen irányú tapasztalata és tud jó ötletet mondani. Mert ugye nyáron ez még nagyobb probléma mivel mindenki több folyadékot fogyaszt mint a téli tavaszi időszakban.
2021. jún. 10. 12:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen hormonális problémád van. Pl pajzsmirigy alulműködés is okoz túlzott vízvisszatartást. Egy endokrinológiai vizsgálat nem ártana. Amúgy vannak vízhajtó teák is, ha nem akarsz gyógyszert szedni.
2021. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen teákat javasolsz, 2-es? Ugyanez a bajom, csak nekem a lábfejem dagadt, már 4. napja, és feszít és szúrkál. Az orvos vizhajtót irt fel, de csak két naponta szedhetek be egy felet belőle.
2021. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az uborka is remek vízhajtó, meg a zeller is, bár ez utóbbit én nyersen még nem bírom enni.

Ebben a cikkben vannak egyéb növények meg teák is vízhajtásra:

[link]

2021. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!