Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A napokban több algoflex...

A napokban több algoflex forte gyógszert vettem be a fájó fogam miatt, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje kínoz egy lyukas fog és nem tudtam eljutni orvoshoz mivel nem voltak elérhetőek de talán jövőhéten elsikerül jutnom fogászathoz.

Addig volt, hogy egyik este vettem be hogy elaludjak mert tényleg elmúlasztotta a fogfájást fél óra múlva talán. Utána másik este is bevettem egyett. Valamikor nappal. De nem olyan sok tényleg talán 3 nap lehetett és kb ennyit. és volt hogy kihagytam direkt nehogy baj legyen. De muszáj volt valahogy csillapítani a fájdalmat, mert elaludni se tudtam néha és ez segített.

Eddig semmi mellékhatást nem érzékelek, túl aggódom?

Most megpróbáltam chlorhexamed szájvízzel öblögetni mert ez is segít de most nagyon nem akar.

Igazából nem lyuk hanem letört kis darabka és nem ez az egyetlen bajom a fogaimmal de ez fáj most a legjobban a többit meg se érzem.

Van sajnos pár apróbb lyukas fogam, fogkő biztos sajnos, érzékeny íny..

Elhanyagoltam a fogmosást de bánom már.

Az a rózsaszín gyóygszer algoflex forte ami jó hasi görcsökre, fejfájásokra nekem eddig ez hatott a legjobban ha bármi fájdalmam volt tényleg.



2021. jún. 11. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Migrenes vagyok, gyogyszereken elek, ennyitol nem lesz bajod 🤣


Amugy probalj szerezni flector port, az meg gyulladascsokkento is, nagyon jo fogra, azzal tuti kibirod.

2021. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!