Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy strokeom van? 22...

Lehet, hogy strokeom van? 22 eves lany vagyok.

Figyelt kérdés
Az elmult 2 nap 4-4 orakat aludtam ejszaka es 12 orat dolgoztam, szoval nagyon faradt vagyok. Ahogy hazaertem elmentem hajat mosni, behajoltam a kadba, szoval a labaimmal tartottam magam, amikor vegeztem nagyon faradtnak ereztem magam es remegtek a labaim. Azota gyengek az izmaim, nincs erom semmihez, amikor beszelek ugy erzem nem birok gondolkodni,hogy mit is akarok mondani. Most mar kicsit be is panikoltam, halalfelelmem van. Panikbeteg es hipochonder vagyok. Voltam mar nagyon rosszul, de ez most elegge kimagaslo. Nem tudok rajta atlendulni, mint maskor. Kimerultseg miatt lehet ez? Tudom mozgatni a vegtagjaim, nincs feloldali benulas, a szam se huzodik semerre, nem faj a fejem, tudok normálisan beszelni, csak mintha gondolkodni lenne nagyon nehez es faraszto.
2021. jún. 18. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nagyon elfáradtál. Mellé jön még a meleg idő, valamint a pánikbetegség.

Egyébként ha kádba hajolva mosok hajat, utána nekem is szokott remegni a lábam.

Pihend ki magad!

2021. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annál valószínűbb, hogy hipochonder vagy.
2021. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosolyogni tudsz akkor nincs stroke od. Ha stroke od van lebénul a fél arcod úgy a legegyszerűbb ellenőrizni
2021. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem emlekeztet egyetlen dologban sem a stroke-ra. Nyugodt lehetsz.
2021. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!