Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor probléma a mellkas...

Mikor probléma a mellkas fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyjából fél órája faj a mellkasom bal oldalon, illetve a hátam is ugyanabban a pontban. Nehezemre esik nagyobb levegőt venni, olyan érzés mint amikor bezsorult a levegő, de csak a bal oldalon. Mas panaszom nincs a mellkas és hatfajdalmon kivul. 23 éves vagyok. Jól gondolom, hogy ez semmi komoly es hülyeség olvasgatni róla es ijesztgetni magam?
2021. jún. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá.

Ha később nem múlik el, akkor hívd fel a dokit.

2021. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :)


Tudom hogy kicsit tulparazosnak tunok, de multheten vesztettuk el egy kedves ismerosunket szivinfarktus miatt, 61 eves volt csak es neki sem voltak komolyabb panaszai. Szerintem ez miatt is porgok most ezen ennyire.

2021. jún. 26. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozgásszervi gond lesz. Rossz testhelyzet. Akkor kell aggódni, ha hetekig nem múlik el, illetve közérzeted is rossz, émelygés, hányinger, esetleg hányás is társul hozzá.
2021. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!