Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyilalo fajdalom. Stressz...

Nyilalo fajdalom. Stressz vagy sziv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. harom honapja kezdodtek a tunetek. Gyors szivveres, palpitacio, kihagyasok (ez utobbi nem ujdonsag).

Masfel honapja viszont gyakran faj, szur, nyom, kohogtet a mellkasom.

Ket-harom hete volt olyan is, hogy a bal mellkasomtol vizszintesen nyilalt a vallam fele, par masodpercenkent ismetlodott egy darabig, majd elmult. Tobbszor elojott. Most ismet es nagyon megijedtem, olyan furcsa erzes, mintha az erekben vagy egy ideg menten haladna egy karcolo, egeto fajdalom amit tompan erzek. Emellett egesz nap szedultem is.


Fel eve voltam cardiologian, napi 80 extrasystolen kivul nem talaltak semmit, bar ultrahangot nem csinaltak, csak 24 oras ekgt. Ket hete csinaltak egy nyugalmi sima ekgt, ami normal volt.


Stresszes a munkam, raadasul uj munkahelyem van.

Nem dohanyzom.

Nagypapamnak volt infarktusa.

23/L



2018. febr. 8. 01:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy het mulva megyek cardiologiai kontrollra, de addig is jo lenne nehany tanacs, tapasztalat.

Mit gondoltok?

(Nem vagyok tulsulyos.)

2018. febr. 8. 01:16
 2/5 A kérdező kommentje:

Hanyingerem is szokott lenni.

Amikor megfajdult, akkor is lett.

Mostmar nyugodt vagyok ugy ahogy, de kellemetlen erzes maradt a mellkasomban.

Valaki? :D

Tudom sokadik kerdes de megnyugtatna, ha irnatok nekem!

2018. febr. 8. 01:35
 3/5 anonim válasza:
Viggyázz ezzel!
2018. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocs elküldte. Tehát ez lehet hogy szívinfarktus. De apukám is az volt és nem lett komoly baja.
2018. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reflux. Ezt nézték már? Körzeti orvosod mit mondott ?
2018. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!