Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mozgáshiány miatt érezhetem...

Mozgáshiány miatt érezhetem így magam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban a távoktatás miatt szinte alig mozogtam valamit, vagy csak nagyon minimális módon. Konkrétan ha 2-3 óra után felállok a székből, érzem, hogy elkezd egyre gyorsabban dobogni a szívem, illetve elkezdek csillagokat látni egy pár pillanatig, utána normalizálódik az egész.


Ez mi miatt lehet?



2021. jún. 26. 11:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Reggelente pedig baromi nehezen tudok kikecmeregni az ágyból, ha nem iszok meg ébredés után egy pohár vizet, érzem hogy eléggé olyan szédelgős vagyok.
2021. jún. 26. 11:54
 2/5 anonim válasza:
100%
Laikusként ez valami vérnyomás dolognak hangzik. Jó lenne, ha át tudnád mozgatni a testedet. Sokat ülsz? Szoktál sétálni? Szék + asztal kombó kényelmes? Képernyő + billentyűzet + egér, vagy laptop dettó?
2021. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, elég sokat. Régebben sportoltam, amikor még normálisan volt oktatás az egyetemen, azóta viszont nem igazán. Sétálni, max a konyháig. :D


A székem kényelmes, viszont van egy enyhe gerincferdülésem. Az viszont deréktájon van nálam (elég sokat szokott fájni a derekam) nem "fentebb", így nem hinném hogy az nyomná a mellkasom.

2021. jún. 26. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van már egy ideje. Fejed nem szokott fájni?
2021. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mozogsz, a vérnyomásod felborul..
2021. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!