Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás erre? Többi lent

Figyelt kérdés
kb másfél hete nem eszek rendesen,napi 2 szer maximum de olyankor is keveset.amugy eddig nem volt baj az étvágyammal, mi lehet a baj? fájni kezdett a hasam, de föleg este. de colát viszont elég sokat iszok, és mellette keveset eszek.
2010. aug. 26. 16:54
 1/4 Patt válasza:

Igyál sokkal kevesebb colát a cola hajlamos csökkenti az étvágyat a benne található sok cukor miatt!!

én is sokat kóláztam régen de mostanában egyre kevesebbet:) és az étvágyam is jobb

2010. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Patt válasza:
Amúgy sztem menny el a körzeti orvosodhoz főleg ha rövid idő alatt fogytál is , mert az utalhat valami komolyabb betegségre!!
2010. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fogyni max 2kg fogytam azzal nincs baj, csak nem tom hogy miért nincs étvágyam mert eddig volt, lehet h a meló miatt?
2010. aug. 26. 17:08
 4/4 Patt válasza:

Igen ha stresszelsz a munkahelyed miatt pls rossz a munka rossz a társaság! A stressz miatt is lehetsz étvágytalan

Remélem tudtam segíteni

2010. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!