Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergia ellen mi a legjobb...

Allergia ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
A férjem rettenetesen szenved mostanában, eddig a Claritin használt neki, de mostmár az sem. Tudtok valami jó megoldást? Köszönöm.
2008. szept. 3. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kálcium, C-vitamin.
2008. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak pár trükk van még a gyógyszeres kezelés mellett. Gyakrabban mosson hajat, hetente moss ágyneműt, ritkán és csak reggel szellőztess, ha lehet, kerüljétek a padlószőnyeges helységeket. Aztán, nekem használ, ha naponta többször bő vízzel arcot mosok, vagy egy nedves ruhazsepit teszek a szám, orrom elé.És használhatna orrsprét is. Pl: Dr Theiss tengerialgakivonatos szere. kb. 700 ft és gyógyszertárban hozzájutsz recept nélkül is.

Ha már immunis a Claritinre, váltani kell gyógyszert, amit már hetekkel az allergiás tünetek jelentkezése előtt javasolt szedni. Pl: Zyrtec


Jobbulást kívánok! Tudom milyen... Nekem tavasszal van és gyűlölök együttélni vele. (De mindig arra gondolok, hogy ennél nagyobb bajom ne legyen)

2008. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy minden nap hajat mos (egyébként is), padlószőnyegünk nincs, ágyneműt gyakran cserélek, a Zyrtec-től meg azt mondja, nagyon álmos. De a többit kipróbáljuk! Köszönöm a válaszokat!!!
2008. szept. 4. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Zirtec helyett a Telfast-ot is érdemes megpróbálni, ettől nem lesz álmos. Nekem nagyon bevált, plusz amit előttem írtak, gyakori arcmosás, és papírzsepi.
2008. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Költözz Számoára! Ott biztos nem élnek azok a növények, amelyekre allergiás vagy.
2008. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ebben az évben nagyon sok a parlagfű a hűvösebb esős nyár miatt. Mindenkinél erőssebbek az allergiás tünketek sajnos.


A zyrtec-től és a claritin-től én nagyon álmosodtam. Idén aerius tablettával próbálkoztam, és nem voltam álmos tőle, és aug közepéig szinte tünetmentes voltam.


Emellett vannak orrsprék, szemcseppek. Etekből nekem az allergodil vált be leginkább.

2008. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!