Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak a következő...

Mire utalhatnak a következő tünetek?

Figyelt kérdés

Étvágytalanság hirtelen gyengeség érzés.

Állandó jellegű szédülés, bizonytalanság érzés. Jobb tarkó táji fájdalom, ami át megy a jobb fülre majd mind kettő halántékra.

Voltam orvosnál, mielőtt azzal kezdené valaki. Vérvételre küldött csak el, vérszegénység re illetve pajzsmirigy gondra gondolt. Vérvételig még van egy kis időm, jó lenne addig valami kis "tanács". Véleményeket meg hallgatók szívesen. Esetleg volt e már valakinél hasonló? Azt el felejtettem írni, hogy neurológiai vizsgálatra is megyek, de sajnos csak augusztusban kaptam idő pontot az kicsit odébb van...

Komolytalan emberek kérem ne kommenteljenek. Köszönöm!



2021. jún. 30. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szédülés és tarkótaji fájdalom lehet a nyaki gerinc,vagy nyak izmok miatt. Ha én sokáig rosszul tartom nekem is elkezd fájni a tarkóm majd átmegy halántékra.Nekem a normális(nem magnézium oxid tartalmú szerek) magnézium szedése ezen sokat javított. De ez mind lehet pszichésen is.

Ha teheted menj magánrendelésre.

2021. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!