Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonproblémára utalhatnak a...

Hormonproblémára utalhatnak a következô tünetek? Hajhullás fejtetőn, hízás, szúrkáló fájdalom a mellekben, meddőség. Ha hormon, melyikkel lehet a gond?

Figyelt kérdés
Dokihoz van időpontom, addig érdekelenek tapssztalataitok

2017. febr. 23. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán légzésre erősödő szúró fájdalomra gondolsz?

Nem e észlelsz fehér lepedéket a nyelveden, rossz szájíz reggelente?

Csak azért kérdezem mert van tippem, csak nem akarok hülyeséget mondani.

2017. febr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tuti, hogy hormonprobléma. a candidás-elsavasodós-rémisztgetős hülyeségeknek ne higyj.

valószínűleg összetett probléma, nem csak egy hormonnal lehet gond. a hajhullás alapján túl sok lehet a férfihormonod, a meddőség arra utal, hogy a női hormonjaid sem működnek megfelelően. ez lehet a túl sok férfihormon miatt is, de mindkettő lehet egy komplex tünetegyüttes következménye is, szóval nem olyan egyszerű ez.

lehet pl. pajzsmirigybetegség, inzulinrezisztencia, mellékvese betegség a háttérben, valamint ezek kombinációja, de biztosat csak a doki fog tudni mondani.

2017. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ketteske azért tudd, hogy egy olyan embert hurrogsz le aki kigyógyult a candidából.

Nem mindig az orvos a legjobb döntés, speciel én vagy 20 különböző orvosnál voltam és egyik se segített rajtam, kb annyit értek mintha a faltól kértem volna tanácsot.

Persze 100% hogy mindegyik okosnak képzelte magát.

2017. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kulturált választ, én vagyok a "ketteske". Egyrészt nem tudhatod, hogy nekem milyen tapasztalataim vannak, mit éltem át, miből gyógyultam meg és miből nem. Másrészt azért "hurrogtalak le", mert a kérdezőnek elég nyilvánvalóan komoly hormonális problémái vannak, amit nem kellene elbagatellizálni és nem kellene szegényt tévútra vezetni.
2017. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem akarok senkit sem tévútra vezetni, most mit vagy úgy oda.
2017. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Voltam dokinál és valóban a progeszteronom alacsony.

Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!