Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éhgyomri 3,5-ös glükóz mennyir...

Éhgyomri 3,5-ös glükóz mennyire probléma? Megcsillagozták a leleten, minden más jó lett. Utalhat valamire?

Figyelt kérdés

Emésztési problémák miatt sokat fogytam, de elvileg már semmi bajom IBS-en kívül. A vitaminszintek, vas jók lettek, pajzsmirigy és kortizol is.


Esetleg valami összefüggése lehet az emésztéssel? A vérnyomásom is nagyon alacsony.



2021. júl. 1. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Glükóz normálértéke 3,5-5,5 mmol/l, súrolod az alsó határt, lehet ezért a csillag.
2021. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos, problémara utal ha túl alacsony.

Lehet kezdődő cukorbetgség jele is, inzulinrezisztencia... de vsz senkit nem fog érdekelni. :(

2021. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Régen IR-es voltam nagyon enyhén, egyesek szerint nem is,szigorúbb endokrinologus szerint igen.


Azt 160g diétával, sporttal el is múlasztottam, azóta is odafigyelek erre.

Viszont sokat fogytam mert étvágytalan vagyok és puffadt! Hasfájós is.

2021. júl. 1. 11:36
 4/4 A kérdező kommentje:

A lapon azt írja 3,6tol jó.


Januari inzulin glukoz terhelesem szerintem jo lett, de ha valaki ert hozza legyszi irjon privatba :(

2021. júl. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!