Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már hónapok óta köhögök,...

Peter700 kérdése:

Már hónapok óta köhögök, mostanában egyre erősebben. Az orrom gyakran eldugul. Mit tegyek, hogy kigyógyuljak ebből?

Figyelt kérdés
Eddig lándzsás útifűt és C-vitamint szedtem (vitamint most is), az állapotom nem javult. Illetve meleg teát szoktam inni.

2021. júl. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdesnek menjel el orvoshoz.
2021. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, nem mentem orvoshoz, erős vagyok, gondoltam magamról...

Kórházban kötöttem ki, lélegeztetőgépen, allergiás reakció miatt, ami szépen, fokozatosan alakult.

Persze én nem tudhatom, hogy mi bajod, de tanulj a sorsomból, menj orvoshoz!

2021. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyömbérteát igyál. Te is tudsz főzni magadnak, meg még ilyen jegestea verzióban is van, aki gyárt. Az jó a megfázás-szerű tünetekre. A vitaminok is ugye nagyon jók, a gyömbérteába belefér még egy kis méz is, az is nagyon jót tehet. Amúgy én utálom a mézet, nekem az már túl édes dolog, de egy süteményben, vagy egy teában elfér.
2021. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyömbérteát te úgy tudod magadnak, hogy ilyen gyökeret kell venni.
2021. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.,4.vagyok Vannak még ilyen eokaliptuszos krémek, oda kened a mellkasodra, és akkor kidugítja az orrod, nagyon hasznos, mert akkor végig tudod aludni az éjszakát, nekem pl egyszer volt jópár évvel ezelelőtt, hogy 2 napig nem aludt a család, mert állandóan fújni kellett az orromat éjszaka, és akkor valaki hozott nekem ilyen eokaliptuszos krémet, és akkor már azzal lehetett nyugodtan aludni. A sprét azt nem ajánlanám, mert egyszer egyik rádiós függő lett, és már folyamatosan, egész év közben is asszem, kellett neki orrspréznie, mert már ha nem fújt egy darabig, egy időután egyáltalán nem kapott levegőt. De tehát az a krém az tuti jó, már kiskoromban is használtuk, amikor anno meg voltunk fázva, amúgy a lándzsás utifű szirup is menő köhögés ellen, de nem az újfajta, mert az nem jó, hanem a régi, a klasszik. Az új az valami másfajta összetevőket tartalmaz, az nem annyira hatásos. Meg még lehetnek jók akár ilyen mézes szopogatócukorka, stb.
2021. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni őket
2021. júl. 17. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!