Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak az éjszakai...

Mit csináljak az éjszakai izzadással, meg nyálfolyással?

Figyelt kérdés

Tudom, vicces kérdés és a sztori is az lesz, de a valóságban nem az, nagyon rossz és kellemetlen.

A márciusi covid óta eszméletlenül izzadós lettem. A hajam és a fejem, az arcom. Nem csak most, a 40 fokban, hanem esőben, szélben, 20 fokban is. Éjszaka is érzem néha, akkor is, ha megy a ventillátor.

A másik, hogy mostanában úgy ébredek fel, hogy tiszta nyál az egész karom (a karomon alszom), még a pólóm is.

És most elgondolkoztam, lehet nem is izzadt a hajam, fejem, hanem nyálas 😃 most éjjel meg vizsgáltam, és a fejem teteje nem olyan. De hogy folyhat ennyi nyál pár óra alatt? Elég rossz alvó vagyok, sokat forgolódom, amióta ez van, azóta mégrosszabb a helyzet ☹️

Nagyon kellemetlen, mert úgy kelek, hogy tiszta víz a hajam, lelapul, meg csillog villog. 6-ra járok dolgozni, nem moshatom meg minden reggel 4-kor.

Mit csináljak? ☺️


2021. júl. 11. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztonság kedvéért menj orvoshoz, nézess vérképet, esetleg hormon -és anyagcsere vizsgálatra is beutalhat.
2021. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Múltkor voltam nála, ezzel az izzadással. Múltkor is voltam vérvételen, szerinte a pajzsmirigy rendben.

Elküldött megint, meg hasi uh-ra, nőgyógyászhoz is. De vagy foglalt ,vagy nem veszik fel és mind a 3 helyen ez megy. 😟

2021. júl. 11. 12:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Most megfigyeltem, bizony ez nyál ☺️ hogy a fenébe folyik ennyi? A lepedőm is foltos. Az egész karom, a hajam, a copfom is, mintha megmostam volna 😃 igy vicces, de átélni nagyon nem. Főleg, ha nem egyedül alszom ☺️☹️
2021. júl. 12. 06:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem rosszból de keress fel egy pszichoterapeutát. Belső szorongásod van, ezek okozzák a tüneteket. Ezek mind lelki eredetűek. Probálj kicsit kikapcsolni relaxálni, sportolni. Szedj vitaminokat,igyál eleget s próbáld magad lefarasztani egy jó futással uszassal.🙂
2021. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!