Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napokig tartó fejfájás,...

Napokig tartó fejfájás, hányingerrel, szédüléssel mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem migrén!
2010. aug. 27. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
front ... itt körülöttem most mindenki szenved
2010. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lehet terhes vagy... már ha nő vagy
2010. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

terhes nem lehetek....fizikai képtelenség:)

egyébként ez nem olyan "kis" reggeli rosszullét,és nem is a frontérzékenységem,mert akkor nem így érzem magam...

azért köszi

2010. aug. 27. 16:02
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet elkaptál valamilyen vírust, de vérnyomás is okozhatja
2010. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma már rosszabb,mert furán látok,néha zsibbdnak a karjaim,de csak rövid ideig,100-110-es pulzusom van,szóval nem csak egy sima fejfájás....

régen voltam vashiányos,szerintetek az okozhat ilyen problémákat?

2010. aug. 27. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet, de akkor inkább magnéziumhiány. Nekem ezek a tünetek akkor voltak amúgy mikor pánikbeteg voltam :S a kézzsibbadás legalábbis akkor
2010. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is ezek a üneteim és még soha nem volt előtte ilyen tüneteim.5 napig tartott,tegnap elmúlt és ma újra jelentkezett.Sajnos nekem többször hányni is kellett, kicsit jobb lett,de aztán újra vissza tért,szerintem összefüggésben lehet az időjárással.
2010. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, már 3. napja nagyon émelygek, meg hányinegerem is van. Telihold is volt/van, szerintem az is bekavart. Minden esetre azért "megnyugtató", hogy másnak is van hasonló gondja. Amúgy én akkor szédülök, ha megmozdítom a fejem...
2010. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is úgy szédülök,ha ülök és elfordítom a fejem...baromi idegesítő már...ma egy kicsit jobban lettem,hogy bejött a hideg...de kérdés,hogy mikor jön vissza a meleg?
2010. aug. 28. 15:38
 10/11 gmzsolt válasza:
Ezek az Agytumor legjellemzőbb tünetei is! Aki ilyet tapasztal azonnal forduljon orvoshoz!
2012. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!