Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kevés a vasam, vitamonok...

Kevés a vasam, vitamonok szedése mellett akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Megyek a körzeti orvoshoz, de szeretném tudni,hogy mire számíthatok?

Vashiányos vérszegény vagyok, folyamatosan szedem a vas vitamint, és a mostani laboreredményem sem hozott javulást.



2021. júl. 16. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha diétázol, azt az orvosnak majd mondd, mert akkor okafogyottá válik majd, hogy vérvizsgálattal kimutathassák. Ha nincs benned az antigén, mert diétázol, nem lehet kimutatni. Ezek a gyorstesztek meg nem túl megbízhatóak ( itt nem a terhességi tesztre gondolok, hanem az allergia tesztekre). 8-as vagyok.
2021. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Juditta8 válasza:
A doki és a vizsgálatok elengedhetetlenek. De q nagyon sok rost is okozhat gondot a felszívódásban. Ha sok teljes kiörlésű dolgot eszel, akár az is gátolhatja a sok rost miatt, ill. a b12 vitamin hiánya, vagy c vitamin hiány. Kalcium, illetve magnézium szedése után 3 óra teljen el, és akkor vedd csak be a vasat, mert ezek is gátolják a felszívódást. Megkérdezhetem, azóta van fejlemény?
2021. aug. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!