Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megijedtem, mi lehet ez?

Nagyon megijedtem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A mai nap egyszer csak azt éreztem, hogy nagyon szellentenem kell, így azt is tettem, de akkor már tudtam, hogy ez nem sima szellentés volt. Siettem a wc-re, és igen, hasmenés, amiből került a bugyiba is.. Nagyon durva, teljesen vizes, folyékony hasmenés. Utána volt még egyszer egy ugyanilyen hasmenés, akkor eljutottam a wc-ig. De órákkal később észrevettem, hogy megint "folyékonyan" jött valamikor a szellentés, bár nem annyira, mint korábban, de egy kis nyomot hagyott. Mi lehet ez? Problémám lenne a széklettartással, vagy "csak" a hasmenés miatt lehet?

L



2021. júl. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Másnapos vagy? 😂
2021. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem!

Annyi volt, hogy napok óta alig ettem (egyéb problémák miatt), és most ebédre egy Burger King-es Chicken Fondue burgert ettem és sült krumplit. Lehet, hogy ez nem tetszett a gyomromnak.

2021. júl. 17. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Tehát beszartál. Gratula.
2021. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gluténérzékeny vagyok, és ha sört iszok akkor szokott ilyen lenni, elég 1 pohár sör és hirtelen hasmenések törnek rám egymás után. Nem vagy véletlen érzékeny valamire azok közül amiket ettél?
2021. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy érzékeny lennék bármire is. :/
2021. júl. 17. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez csak sima hasmenès lesz.Èn jelen esetben mèg nem agódnèk a záróizom (szèklettartás) miatt.

A híg szèklet gyulladásra utal.

2021. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam.

Remélem nem fog megismétlődni. ://

2021. júl. 18. 08:14
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
egyel szenet
2021. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!