Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat ez a probléma ?

Mire utalhat ez a probléma ?

Figyelt kérdés
Gyakran tapasztalom magamon hogy: nagyon fáradt vagyok,ha este időben lefekszem akkor is álmos vagyok ha végig alszom az éjszakát,de éjszakáim java elég álmatlanok,néha kicsit zavartnak érzem magam olyankor van hogy az alapvető dolgok se nagyon akarnak leesni,gyakran érzek fémes ízt a számba,hasmenésem szokott még időnként lenni.Szoktam húst enni,de így is elég kevés vitamint és vasat viszek be a szervezetembe,ellenben rengeteg kávét iszok a fáradság miatt.
2021. júl. 24. 00:22
 1/5 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, úgyhogy nem akarlak bediagnosztizálni, de a fáradság sok mindenre utalhat, pl. szívelégtelenség, vashiány, úgyhogy szerintem inkább előbb menj el egy vérvételre/orvoshoz
2021. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sitkei Pál válasza:

Nekem mániám, hogy minden egészségügyi problémára rákeresek a neten. Neked is azt javaslom, hogy írd be a gugliba, hogy "fáradékonyság oka". Most nálam, erre 106000 találat jött ki. Az első 10 szokott releváns lenni, de előfordul, hogy hátrább találom meg a rám vonatkozó cikket...


Mint válaszadó, érdekelne engem, hogy nő vagy-e, vagy férfi? Hány éves vagy? Mióta jelentkezik a probléma? Nincsen-e kapcsolatban valamilyen életmódbeli változással? Mennyit sportolsz naponta? Esetleg más fizikai terhelés? Mennyire aktív a szexuális életed?


Ezek mind befolyásolják az élethelyzetedet.

Jobbulást!

2021. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,26 éves,életmódom elég rendszertelen mert egyenruhás vagyok így tervezni nem tudok.Sportolás mindig attól függ mennyi időm van egy adott héten.
2021. aug. 1. 14:22
 4/5 Sitkei Pál válasza:

Sajnos, konkrét választ nem tudok adni a problémádra, de talán egy kis együttgondolkodás segíthet. Az mindenképpen probléma, hogy rendszertelen az életmódod. Ez nagyon komoly terhelést jelent bizonyos alkatoknak. Pl. jómagam, fiatal koromban 3 műszakban dolgoztam, de ez nekem nem jelentett problémát. A feleségemnek lett egy állása olyan 10 éve, ahol az éjszakai műszakot már a második nap föl kellet adnia, és az állást is emiatt. A fiam Angliában bevállalta, hogy csak éjszakás lesz egy gyárban a magasabb fizetésért. Ez már kb. 5 éve, és azóta is éjszakai bagoly. Nem bír átállni a normális életvitelre.

Nyilván a munkaköröd miatt, nincs más választásod, csinálni kell a rendszertelen életet. Javaslom, hogy próbálj ki pár vitamin összeállítás szedését. C és D vitaminra gondolok. Kiegészítésképpen meg valamilyen Gingko Biloba készítményt.

Kísérletezz, találd meg a számodra legmegfelelőbb összeállítást.

Jobbulást kívánok!

2021. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sitkei Pál válasza:
Hoppá. Kifelejtettem a legfontosabbat. A sok mozgást! Kell a rengeteg séta, futás, túrázás, ilyesmi...
2021. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!