Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár honapja furcsa, szédulés-s...

Pár honapja furcsa, szédulés-szeru bizonytalanságérzetem van, pár másodpercig tart, enyhe fulzugással. Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés

Koràbban is voltak màr ilyen hirtelen fellépo meg-megszéduléseim, ekkor kivizsgàltattam magam a kardiologiàn, semmi bajom, igy a doki elintézte azzal, hogy biztos azért van, mert stresszelek..De nem stresszelek:S

Lehet, hogy az alacsony vérnyomàsom okozza, vagy esetleg az idojàràs-vàltozàs?


2008. dec. 9. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is alacsony vérnyomás okozza. de akár front is lehet. nézesd meg a háziorvossal a vérnyomásodat, és neki is mondd el a panaszaidat. elképzelhető, hogy elküld vérképet csináltatni.
2008. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szédülést sok minden okozhatja, de ha fülzúgással jár, akkor valószínűleg Meniere-szindróma lehet a háttérben, ami a fül egyensúlyérzékelő-központjának zavara. Ha erről van szó, akkor a háziorvos is tud felírni rá gyógyszert.

Egyébként szédülést valóban okozhatnak pszichés problémák, pl. depresszió, valamint a nyaki csigolyák meszesedése, és persze elsősorban vérnyomás-zavarok.

2008. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!