Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segít valaki? Kicsit furcsa...

Segít valaki? Kicsit furcsa dolog.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lány. Az a problémám, hogy mindig ha túlzásba viszem a VÍZ ivást vagy valamilyen gyümölcslevet, akkor úgy viselkedem, mint aki be van rúgva.

Olyan, mintha megittam volna egy csomó alkoholt, az alkoholtól és a víztől is ilyen leszek, ha túl sokat iszom.


Ez nem kamu, komolyan érdekel hogy ez miért lehet, azért is írtam ki erre az oldalra mert nem tudom rá a választ!


Köszönöm a segítséget!


2011. jún. 23. 15:37
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Mit jelent az, hogy túlzásba viszed? Napi hány liter?
2011. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem napi szinten, hanem mondjuk ha vendégségbe megyünk akkor kényszeresen iszom a gyümölcslét meg a vizet, olyankor több litert is megiszok egyszerre.
2011. jún. 23. 16:41
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Hát ne igyál annyit egyszerre! A folyadékháztartás felborulásával a nátrium-kálium egyensúly is felborul, aminek lehet a következménye ilyen hatás, szédelgés. Súlyos esetben életveszélyes is lehet!
2011. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez komoly?

Honnan tudod?


És köszi persze, hasznos volt! :)

2011. jún. 23. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A túl sok folyadék megterheli a szívet és a vesét.
2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 neewollah ***** válasza:
Ez lehet pszichés ha csak alkalomszerű.Akkor irány a házidoki és beutal pszichiáterhez(nem kell megijedni!!) Az ilyen ivásrohamoknak tényleg lehet hatása h lecsökken a véredben a nátriumszint ami hathat az agyra.De tényleg kezelhető
2011. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!