Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy egy bizonyo...

Miért van az, hogy egy bizonyos házban nagyon nyugodt vagyok, és jó a közérzetem, könnyen és kipihentetően tudok aludni, de otthon ennek az ellentettje igaz?

Figyelt kérdés

Először az elektroszmogra gondoltam, de miután jobban belegondoltam, itt sincs kevesebb elektromos eszköz a szobában.

Nem tudom mi van (vagy nincs) ebben a házban, ami a miénkben nincs (vagy éppen, hogy van).

Persze, sokat számít, hogy itt nincs velem a családom (kissé pesszimista és toxikus mindenki), de amikor egyedül vagyok otthon, akkor is sokszor nem tudok koncentrálni, aludni vagy egyszerűen csak kikapcsolódni. Otthon mindig van bennem egy bizonyos mennyiségű stressz és rossz érzet.

A feng shuiban meg ilyenekben annyira nem hiszek, de biztos van valami, ami miatt itt sokkal felszabadultabbnak érzem magam. Kicsit régimódi ez a lakás és jóval rendezettebb minden helyiség.



2021. júl. 30. 23:30
 1/2 anonim válasza:
Leirtad a választ, biztonságba érzed ott magad, nincs zavaró tényező.
2021. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mi a zavaró tényező?
2021. aug. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!