Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Útépítés zajlik az utcánkban...

Útépítés zajlik az utcánkban hónapok óta, néha reggel 7-kor elkezdenek légkalapálni, képtelenség aludni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag május óta csinálnak valamit mindig, amivel alapvetően probléma nem lenne, de reggel 7 órakor nekilátnak felfúrni a betont. Kva hangos, füldugóval sem lehet aludni, hónapok távlatában frusztráló. Bp XIII. ker. Mit tehetek? Ha legalább kibírnák 9-ig a kezdést, már elégedett lennék.

2021. aug. 2. 07:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kész máraz út?
2021. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak te szenvedsz. Nálunk is 9-től fúrnak május óta. Na de az a baj, hogy én nekem a 9 az olyan mint másnak a hajnali 3. 6 órával el van csúszva a bioritmusom, nem tudom visszaállítani.

Már azon gondolkodom, hogy az amerikai kontinensre kéne költöznöm emiatt.

2021. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22: az amerikai kontinensen is ugyanígy állítanád be a bioritmusodat.

Én kb 10x utaztam ki, általában 3-4 hétre. (9 óra eltérés)

Az a tapasztalatom hogy egy hét kell az átálláshoz.

Ezt itthon is meg tudod csinálni.

Nekem könnyebb volt úgy átállni, ha egy alvást kihagytam, és az új idő szerint feküdtem le első éjszaka. (az úton sosem aludtam)

2021. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom átállítani. Rosszabb irányba igen, de visszafele nem. Egyszerűen inkább a halál, mint a dél előtti kelés. Nem viccelek, ma is 14:30-kor keltem, csak a fúrásra riadtam fel egy 20 percre, de zombi voltam. És nem, nem reggel 6-kor aludtam el, hanem hajnali 2-kor, tehát több, mint 12 órát voltam ágyban.

Nem tudok hajnali 2 előtt lefeküdni, ez a legkorábbi időpont. Általában ilyenkor is forgok olyan hajnali 4-ig minimum. Többször is próbáltam visszaállítani a bioritmusom, de nem ment soha. Hiába hagytam ki éjszakákat, hogy majd másnap akor biztos időben fekszem le, meg a nagy frászt. Éjfélkor még úgy pörgök, mint a duracell nyuszi. Ezt kéne efogadnia a társadalomnak, hogy vannak ilyen emberek is és nem naplopó selejtnek hívni őket (most az, hogy én az vagyok mert mamahotelben élő egyetemista vagyok az kivétel). De sajnos pacsirtáknak áll a világ.

2021. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

mindom, hagyj ki egy alvást.

A "pacsirta" 4-kor kel, neki ugyanúgy nem áll a világ.

2021. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szövegértelmezés... "Hiába hagytam ki éjszakákat, hogy majd másnap akor biztos időben fekszem le, meg a nagy frászt. Éjfélkor még úgy pörgök, mint a duracell nyuszi" Tehát ez azt jelenti, hogy 1 éjszaka alvás kihagyása nem ér semmit nálam.
2021. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon elrontasz. Mit csinálsz a "kiszemelt" alvásidő előtt? Pl. a sport felpörget utána 2 óráig még tuti nem tudsz elaludni
2021. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Számítógépen lógok.
2021. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha éjfélkor akarsz alidni, kapcsold ki 11-kor
2021. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!