Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja nem voltam nagy wc-n,...

3 napja nem voltam nagy wc-n, valami hatásos módszer ellene? Dulcolax mennyire durva?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk a párommal, és 1 hetet most együtt vagyunk, szerintem tudat alatt emiatt nem megy... Pedig nem parázok ilyenektol. Ha beveszek este 1 dulcolaxot az hat valamit reggelre? Vagy kinek mitől oldódott meg ilyen jellegű problémája? Most sem megy, pedig elment egy pár órára elintezni valamit szóval most egyedul vagyok:(

Sosem szokott ilyen problémám lenni...



2021. aug. 3. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szilvalé, ha még 3 napig nem megy, akkor meg irány az ambulancia.
2021. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%

1 Dulcolax-ot ha beveszel, 6-12 órán belül hatásosan megoldja a problémát. Nem durva annyira, hogy pl folyamatosan menjen utána a hasad. Csak kitisztít.

Ismerős a problémád, én is voltam így, és idegen helyen sem tudok wc-zni. De a Dulcolax segít, illetve a Guttalax cseppek is jók, de az szerintem kicsit erősebb.

2021. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szenna levél tabletta nekem beszokott válni(hamarabb is, mint papíron ígérik)
2021. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bevettem most 1 db dulcolaxot remélem hat majd valamit:( Pedig napi 2-3 liter víz megvan, sportolok heti többször, zöldséget, gyümölcsöt is sokat eszem, komolyan ki vagyok akadva hogy most meg ez van... Főleg Hogy utána olvastam a bélcsavarodásnak stn, nem akarom hogy az legyen belőle :(
2021. aug. 3. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Szilvabefőtt
2021. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
glicerines kúp kell neked. az biztosan segít.
2021. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ötlet volt most bevenni, lehet, így pont éjjel indítja be a dolgokat.

Nekem kétszer volt olyan, hogy 3-4 napig nem volt székletem. Nekem a glicerines kúp segített, bár az sem egyszerűen. Első alkalommal két kúp kellett, másodszorra három. Rengeteg víz mellé, és így is kellett egy nap, mire apránként mindent kiürült.

2021. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem Glicerin kúp ilyenkor él órán belül hatásos szokott lenni, jobb mint a hashajtó, mert nem okoz görcsöket.
2021. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valószinű pszihés alapon van,nálam is hasonló a helyzet, melóhelyemen nem lehet kakkantani, mert egy rohadék nem engedi hogy használjuk a wc-t.reggel még otthon vagy tudok, vagy nem.eezért szombaton reggeli után megiszok egy 1,25 L-es cólát, arra allergiás vagyok, ezért jól meghajt.így végzek béltisztítást.
2021. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Stadalax nekem bevállt.
2021. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!