Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet,hogy csak bekepzelem,hog...

Lehet,hogy csak bekepzelem,hogy fájnak pl az ízületeim,mert annyira félek egy betegségtől,aminek a tünetei között izomfájdalom is szerepel? Már feltettem ezt a kérdést más altemakorbe is, ezért kérem, ne jelentsétek.

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Hypohondriának hívják, ha jól írtam.
2021. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, simán be lehet képzelni.
2021. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ezt hogy? Az agyam küldi az üzeneteket a combizmomba,csintjainba,hogy fájjanak? Eléggé rettegek egy bizonyos betegségtől, illetve nem is foglalkoztam vele,amíg nem olvastam róla és ez is a tünetek között volt. Rettegek tőle..
2021. aug. 4. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ízület, izom, csont egyaránt fák, akkor igen, csak beképzeled. Bár csak laikus vagyok, de nem tudok olyan betegségről (ettől persze lehet), ami az összesnek az egyidejű fájdalmával járna.

Van más tünet is?

Melyik ez a betegség egyébként?

2021. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4: inkább nem mondom,mi ez, mert már teljesen ezzel foglalkozok és olyan szinten vagyok már, hogy teljesen kikeszitem magamat emiatt... Én nem is olvasok többet már semmirôl,mert kicsinalom magamat.

Ízület, izom,csont nem tudnak egyszerre fájni ? Nem egyidejűleg, hanem hol ez,hol az. Inak a combomban, aztán vádli, térdem szúr, a lábfejemben a csont, ma pl egész nap érzem, ezen porgok. Majd félek a többi tüntettol is. De ezt nem szabad csinálnom,mert ez lassan őrület ...:(

2021. aug. 4. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy azt tudod, hogyan alakul ki a fájdalom?

Mindent az agy irányít.

2021. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: nagyon remélem,hogy így van, nagyon és csak képzelem.
2021. aug. 4. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a leukémia ez?
2021. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint a betegség amitől rettegsz.
2021. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem
2021. aug. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!