Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ilyen tompa érzésem?

Mitől van ilyen tompa érzésem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután fele iszonyatosan fájt a fogsorom és bevettem algoflexet amit egy ideje szedek de most kivételesen ismét hatott. Előtte persze chlorehexamed szájvízzel is öblögettem. Viszont egy jó ideig sírtam a fogaim miatt, annyira nyilalt valamiért. Kivoltam nagyon. Persze fogorvoshoz megyek de addig fáj. Valamikor elaludtam mert este 2-3 fele keltem azóta fenn vagyok és nagyon furán érzem magam. Nem konkrétan szédülés inkább ilyen tompa érzet, kicsit néha szédülis is valóban és a fejem sem fáj csak mindenhol ezt a tompaságot érzem. Fogam is már rendben van szerencsére, nem fáj úgy mint tegnap na az kész volt. Lehet a hideg miatt. Most viszont elkezdtem izzadni is kicsit. Tegnap voltam levegőn azért, ma mondjuk nem de ma is fogok menni. Mitől lehet ez nálam? Lehet a tegnapihoz köze? Mikorra fog elmúlni ha hajnal óta ilyen? Mit kéne tennem ellene? Ettem ma, szóval nem éhség..nincs mensim se..24L vagyok. más probémám nincs.

2021. aug. 7. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Erős melegfronti hatás...barátnőmmel mindketten full nyomottan keltünk.
2021. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!