Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1 hónapja éjjel minimum...

Vrvhs kérdése:

Kb 1 hónapja éjjel minimum 5-ször mentem el pisilni Ezenfelül a hólyag környékén egy folyamatos szórító érzésem volt, ami tompa fájdalmat kísért. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Éjjel mindig nagyon keveset tudtam egyszerre pisilni, és egy picit csípett ráadásul napközben is többet pisiltem. dokim azt mondta, hogy ha antibio kúra után is fenáll a panasz (hólyaghurut), akkor beutal urulógiára. Ezután nem éreztem ezt a szóritó érzést a hólyagomnál+ a tompa fájdalmat és nem mentem annyit pisilni. Mindigis odafigyeltem, hogy este már ne igyak 7 után, de így is mindig felkeltem egyszer pisilni (valamikor kétszer). Emlékszem, hogy mikor legelsőnek volt ez az egész tünet, éjjel álmomban arra keltem, hogy egy nagyon erős fájdalmam volt a segglukamnál talán a gátnál. Olyan volt mintha belém dugnának valamit és így összerándultam is. Nem mertem elmondani a dokinak, mert még a végén hülyének nézett volna... (azóta ilyenem hál istennek sose volt) Most, hogy eltelt egy kicsivel több, mint egy hónap ezek a panaszok ugyanúgy előjöttek. Kivéve az álmos storyt. Valaki tapasztalt már hasonlót?? Mi a fene lehet ez? Feltétlen elmegyek urulógushoz, csak fel szeretném készíteni magam mire számítsak...

2019. nov. 27. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami prosztata érintettség.
2019. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mit takar??
2019. nov. 28. 22:32
 3/6 anonim válasza:
Páromnál is hasonlótünetek jelentkeztek de ő napközben sem tud rendesen vizelni és szex közben is többször elfordul hogy csak úgy rájön az inger.Ülő pózban nem nagyon tud megmaradni mert akkor érzi néha ezt a seggbeszúrós dolgot.Volt háziorvosnál felírt antibiotikumot,elment urológiára ott elmondta mit írt fel neki a háziorvos azt kb kidobatták vele majd felírtak egy nagyon erős gyógyszert,eközben persze jópárszor megvizsgálták,azt mondták neki hogy prosztata gyulladás,emi elvileg nem is lehetne még neki az ő korában (32) A gyógyszerektől sem múlt el...próbálkoztunk még prosztata tablettákkal (vitaminszerűségek) tökmagolajjal,teákkal.Valahol olvastuk hogy lehet ez becsípődés amin megfelelő ülőhelyzettel illetve jógával lehet javítani de el nem múlt neki...Bocsi a lelombozásért,de rengeteg fatalabb/idősebb férfinak vannak hasonló problémái de az orvosok kb leszarják mert "ennyi idősen nem lehet prosztata problémája az embernek".
2019. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jóindulatú prosztatamegnagyobbodás bármilyen korban előfordulhat. Kisvirágú füzikefű teával meg kellene próbálni, ha filteres akkor napi 2 filterrel lehalább 21 napig. Ártani nem árthat. Ha nem múlik el akkor valamilyen analgeticummal kellene megpróbálkozni, amely megoldhatja a problémát.
2019. nov. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosnak minden apróságot el kell mondani, különben nem tud mit kezdeni.
2019. nov. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 balogarpi válasza:
Be kell jelentkezni egy jó kis prosztatamasszázsra. Kisvirágú füzike tabletta is van illetve a proxelan kúp is segg-íthet :)
2020. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!