Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó émelygéssel, hányinger...

Állandó émelygéssel, hányingerrel milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Az émelygések és a hányinger tönkreteszik a hétköznapjaim.

Körülbelül másfél éve, karácsony tájékán 3-4 alkalommal hánytam egy hónapon belül, egyéb panaszom nem volt.. semmi. Azóta rettegek attól, hogy nyilvános helyen rosszul leszek és előfordul megint. Nem merek edzőterembe menni, hosszabb autóutakra, nagyobb társaságokba emiatt.


Előző vasárnap hánytam, nagyon keveset ittam (alkoholt) és betudtam ennek, bár ilyen velem nagyobb mennyiség esetén sem fordult elő soha. (Nem vagyok nagy iszogatós, egyébként..)


Azóta émelygek, fájdogál a gyomrom, és 0, de tényleg 0 étvágyam van. Semmit nem kívánok a világon. Gyengének érzem magam és feküdni akarok. A mai napon megjött, így a gyomrom mellett az alhasam is fájt nagyon. Nem tudom számít e..

(Nem, nem a túlzott alkoholfogyasztás, több havonta egyszer iszok és akkor sem sokat.) Szeretnék ezzel orvoshoz menni. Hová érdemes? Bárkinek volt hasonló tapasztalata?



2021. aug. 17. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször háziorvosodhoz menj. Ő tud elküldeni minden felé, vérvételre, szakorvoshoz.

Nekem akkor van hányingerem ha sok a gyomorsavam vagy ha iszonyatosan éhes vagyok, koplalok.

2021. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológia. Azt nem tudom, kell-e beutaló, de valószínű.
2021. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!