Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmmel szeretkezés...

A barátnőmmel szeretkezés közben elszakadt az óvszer, és egy pár napja hányingerrel, émelygéssel küszködik. Lehetséges, hogy terhes?

Figyelt kérdés
20.-an történt az eset, sajnos nem vettük észre, hogy elszakadt az óvszer. Fogamzásgátlót szed, de ez egy olyan gyógyszer, amelynek elvileg csak a mellékhatása a fogamzásgátlás, az arcára írták fel eredetileg neki. Előző hét kedden hányingerrel ébredt, egyből arra gondoltunk, hogy terhes, de elmúlt a rosszullét és megnyugodtunk. Tegnap este viszont ismét visszajöttek a tünetek, de már hányt is egész este. Szerintetek ha veszünk egy terhességi tesztet kimutatja, hogy terhes-e?
2016. aug. 3. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, elmeletileg mutatnie kellene. Késik már neki?
2016. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Legkorábban két héttel az aktus után mutat reális eredményt.

Mikor kell megjönnie a vérzésének? Amíg nem késik, kár előre izgulni.


Mit szed pontosan?

Nekem is endometriózis tüneteinek enyhítésére írt fel doki fogamzásgátlót, de ettől még a terhességtől is véd.


Hányás úgy igazán a 7. hét környékén kezdődik. Lehet, hogy csak vírus, vagy maga az idegeskedés a hányás oka.


Ha nagyon idegesek vagytok, akkor az aktus után két héttel vegyetek tesztet. Ennyit megér, hogy megnyugodjatok.

2016. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet vírus is Azért az ilyen tipikus terhes tünet később szokott kezdődni. Meg szed fogamzásgátlót is. Mit szed, a diane35-öt? Mert anno a barátnőm is azt szedte szintén az arca miatt, és ő azt használta mint fogamzásgátlási eszközt, szóval nem védekeztek másképp, és nem is volt belőle sose gond. Attól, hogy ez csak egy mellékhatás annál a gyógyszernél még valószínűleg hatásos.
2016. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Cypromix nevű gyógyszert szed. Nagyon izgulunk, mert sajnos most nagyon rossz időpontban jönne a baba. Nem tudom, hogy esetleg az közrejátszik-e, hogy 25-én vasárnap este repültünk, utána másnap reggel volt rosszul, 1-jén repültünk haza, és tegnap este jött ki rajta ugyanez a hányás-émelygés. A repülés kavarhatta így fel?

Elvileg hétvégén kellene még csak megjönnie a vérzésének, de már nagyon idegesek vagyunk :D

2016. aug. 3. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:

A Cypromix mellett akkor se lehet gond, ha kiszakad a gumi.

Vagy tényleg a repülés miatt, vagy evett valamit, ami nem volt friss.


Ettől még el lehet lőni egy tesztet, ha jól számolom 12-13 nap telt el. Megnyugszik, és legalább az idegeskedés miatt nem fog késni. ;)

2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most megcsinaltunk egy tesztet es negativ lett. Most akkor megnyugodhatunk?
2016. aug. 3. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből teszteljen.Az koncentráltabb.Pláne h még fiatal terhesség lenne.
2016. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem értem. ha nem vettétek észre, hogy kilyukadt az óvszer, akkor honnan derült ki, hogy kilyukadt,
2016. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az után vettük észre, hogy lyukas a gumi, miután már végeztünk mindketten és kihúztam...

A többi kommentelőnek köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 3. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Cypromix mellett szinte eselytelen, hogy teherbeessen.

Annak magasabb a hormontartalma, mint a sima gyogyszernek.

Nekem rendszertelen menstraucio miatt irtak fel, mint fogamzasgatlot, amj helyrehozza a ciklusomat.

2016. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!