Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aurás látótér kiesésre (migrén...

Aurás látótér kiesésre (migrénre) milyen gyógyszer van? Mi elmulasztja egyből a látótér zavart?

Figyelt kérdés
Voltam már vele kórházban mentővel stb évek óta fennáll de nem tudom mi lenne ra a hatékony gyógyszer.

2021. aug. 23. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Algopyrin+fekete hideg kávé+nospa+sötét,csend és alvás
2021. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt mind egyszerre? És ha munkahelyen jön ram?
2021. aug. 23. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor quarelin, legjobb.
2021. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy jelenleg erre létezik jó hatékonyságú módszer. Ha lenne, gondolom csak elárulták volna a kórházban.
2021. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off.

De meg tudod magyarázni , hogy hogyan lehet látni látótér kieséssel?

Tudom , hogy nem illik ide , csak felvetült bennem ez a kérdés.

2021. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos a választ én sem tudom, pedig szeretném. Migrénem már nagyon régóta van, de ez az aurás csak mostanában. Duplán árnyékosan látok mindent, a bal felén hullámzó tört kép, nem tudom pontosan leírni, de nagyon rossz. Panadolt vagy qurelint szoktam bevenni, de semmitől nem áll ki teljesen és ez napokig tart. Valaki feljebb írta, hogy alvás. Hát én erős migrénnel biztos hogy nem tudok aludni. Pedig nagyon szeretném átaludni a fájdalmat.
2022. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!