Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogfájás ellen milyen gyógysze...

Fogfájás ellen milyen gyógyszer igazán gyors és viszonylag sokáig elmúlasztja?

Figyelt kérdés
Esetleg mi más, ha nem gyógyszer?

2013. aug. 3. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, pontosan 40 perccel ezelőtt vettem be egy szem Cataflam 50 mg bevont tablettát bő vízzel és még mindig ugyanúgy fáj. :(
2013. aug. 3. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Cataflam tabletta -átmenetileg 4-6 óra

Fogorvos- végleg

2013. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cataflan, paradicsom.
2013. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a fog gyökér körül már gyulladásos góc van azt a szervezet igyekszik letokolni, hogy hirtelen ne terjedjen szét szét nagy területre a csontban a gyulladás. Ezen már nehezen megy át a gyógyszer. Nekem a Cataflam bevált ezért is írtam, de látom ugyanabban a percben kiírtad , hogy neked nem.

Próbáld meg hűteni, egy jégakkut csavarj be valami ruhába és azt az arcfeledet hűtsd vele.

A Demalgon is jó rá, de szintén csak pár órára.

Sok Cataflant ne vegyél be, mert gyomorvérzést okoz, pláne most, hogy gondolom nem is tudsz enni igazán.

Ha bedagad vagy lázas leszel fogorvosi ügyeletet keres fel még a hétvégén.

2013. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Természetesen ebből fogorvos lesz, hétfőn! Akármilyen kontárhoz ügyeletre ha nem muszáj nem megyek!


Jobb oldalon alul van a fogam, amelyiknek a nyelv felőli részén az oldalfala egyszerűen letört még hónapokkal előtt. A fog be van tömve (a tömés a "tetején" és az egész fogban meg is maradt) természetesen és az incidens után felkerestem a fogorvosom, h tömje újra, erre ő, h ezt már nem lehet, de szívesen kihúzza. Akkor elleneztem, mert nem fájt még, és ha nem muszáj nem szeretnék újabb fogat elveszíteni. Most kb az egész jobb oldalam fáj, a felső fogsoromban is érzem, a fülemet meg legszívesebben letépném a fájdalomtól! :( Keresek jeget!

2013. aug. 3. 16:54
 6/6 anonim válasza:

Basszus szinte szóról szóra ugyanabban a cipőben járok mint te öt éve! Csak nekem a bal alsó 5-ösnek belső fele tört le.. igaz nekem nem maradt benne a tömés.

Én sem akartam kihúzatni, a fogdoki mondta hogy csapos koronát nem lehet, mert íny alá tört, csak húzni..

.. nagy nehezen rávettem hogy tömje be, így rakott bele fehértömést, ami nagyjából 2 hét múlva persze ki is esett és azóta így van és ennek már vagy egy éve..


Most meg itt szenvedek hajnalok hajnalán a hétvége legelején....

Csak hétfőig bírjam ki valahogy :(

2018. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!