Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegség lehet az,...

Milyen betegség lehet az, amitől maximum másfél - két éve van hátra az embernek?

Figyelt kérdés
Külsőleg nem látni rajta semmit, pár kg fogyáson kívül...

2021. szept. 4. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. rák, de van még jópár egyéb is.

A fogyás elég feltünö tünet lehet, a legtöbb komoly betegségnél más nem is látható - habár el semi tudom képzelni, MIT akarnál láthatni.

2021. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leukémia pl.
2021. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigyrák elég hamar öl sajnos. Sokszor hónapok alatt.
2021. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Nálam áttétet diagnosztizáltak egy éve. Mikor kezdődött, 82 kg voltam. Kb 2 hónap alatt le mentem 56 kg-ra. E mellett rengetegszer vannak fájdalmaim.

A feleségem elhagyott, mondván ő nem lesz ápoló nő. Eleinte nagyon fájt, de végülis megértem.


Pontosan tudom, hogy nincs sok hátra. De megbékéltem vele. Úgysem tudok mást tenni.


De a kérdésre válaszolva.

Kismillió betegség van ami nem, hogy 2 év alatt, de hónapok alatt elvisz egy embert. Ilyen például a rák.

2021. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4! Nagyon sajnálom! Kitartást kívánok!
2021. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4:Szomorú történet, sajnálom. Feleséged elhagyott, ezt elfogadja az ember, de ezek szerint nem szeretett.

Vannak egyébként fertőzések, szepszis, ami elvisz hetek vagy hónapok alatt sajnos.

2021. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csontbetegség, zsírszövet betegség.
2021. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kezeletlen pajzsmirigy, alkohol miat kialakuló májbetegség
2021. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!