Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 40 év felett általános, hogy...

40 év felett általános, hogy az embernek mindig fáj valamije, és előjönnek a betegségek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én igy vagyok csak 31 évesen.
2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előtte vagyok még egy kicsit, de kezdődik...
2013. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam 20 évesen kezdődött :)

Szar életem volt, na.

Mostanra odáig jutottam hogy autoimmun-szerű tüneteim vannak, holott teljesen egészséges vagyok.


Ez mindig fejben dől el. 40-50 év körül még nem olyan öreg a szervezet hogy magától lerokkanjon, de agyban kezdődnek a problémák: az ember látja hogy kezd ráncosodni, őszülni, a nyakában érzi az öregséget, na.

Gondolom ez már ad elég löketet ahhoz hogy le legyen lombozva, és amikor felborul a lelki egyensúly, a testnek vége.

2013. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 évesen is
2013. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére fiatalabb koromban nem volt szinte semmilyen eü-i problémám, de most 45 évesen: isiász, epekő, ízületi fájdalmak, erősödő migrén, kezdődő magas vérnyomás. Ha így megy, nem tudom 60 évesen hogy megyek fel a 4. emeletre, ahol lakunk. Akkor én még örülhetek, hogy csak 40 felett kezdődtek a problémáim?
2013. jan. 29. 18:15
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
70.ikben vagyok ha megérem és visszatekintve az az én véleményem hogy míg az ember fiatal hát nem igen vigyáz arra amit akkor természetesnek tart az egészségére. Most ha én mondom a fiamnak (44 éves) hogy sapka nélkül 5mm hajjal esetleg megfázhat a feje akkor tudjátok hogy mi a válasz. Magam is annak a maradékából élek amit egyszer kaptam s mára ennyi maradt. A gyógyszerekkel amit szedek azt próbálgatom hogy a kevés ne illanjon el.
2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon igaz!
2013. jan. 29. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos igaz, annak ellenére is, hogy kinézetre egy tizest letagadhatnék. Egészségileg viszont a béka segge alatt vagyok..
2013. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!