Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha szúr a szívem, és akkor...

Néha szúr a szívem, és akkor az is fáj, ha levegőt veszek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A Barnard prof. kilépett a listáról, úgyhogy nézesd meg egy orvossal. Sztem egyelőre elég, ha háziorvoshoz mész, aztán majd ő eldönti, kell e tovább. Ne várj ezzel a dologgal, mert neked is csak 1 szived van.
2010. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is meg kell róla győződni, hogy tényleg a szív szúr-e. Nagyon sok esetben nem a szívvel van gond, hanem a mellhártyák közé légbuborék kerül, és ezt tévesztik össze a szívszúrással. Legjobb lenne, ha elmennél kardiológushoz, mert az érelzáródástól kezdve elég sok szívbetegség tünete lehet a szívszúrás.
2010. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem kb 10 éves korom óta ugyan ez van... Aztán egyszer biosz órán tanultuk, hogy légbuborék szorult valahova, de nem a szívem fáj, hanem ilyen tükröződős fájdalom lép fel... aztán azóta is csinálja, hetente olyan 4X 5X... de eddig még nem volt vele nagyobb baj. Ha meg szívrohamot kapok azzal majd elvisznek orvoshoz.. vagy boncolóhoz, aztán úgyis megmondja, hogy mi a baja
2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
most vagyok 18
2010. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Nekem is régóta van amúgy és szerintem ha komolyabb gond lenne, akkor már nem is biztos, hogy túléltem volna..
2010. aug. 31. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez is egy álláspont.
2010. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!