Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Papámnak mitől lehetnek...

Papámnak mitől lehetnek fájdalmai?

Figyelt kérdés

73 éves, 2019ben diagnosztizáltak nála szívbetegséget meg a koszorúereknél 3miliméteres vérrög volt neki. 7féle gyógyszert írtak fel neki, aztán 2019 nyarán a jobb lábában érszükület keletkezett, és a nagylábujja üszküszödésnek indult, így amputálni kellett azt az lábujjat. Ekkor még a gyógyszerek mellé injekciós kúrát kellene neki kapnia. Csak itt a gond hogy a gyógyszereit nem akarja szedni, csak akkor veszi be ha fájdalma van és az injekciótól egyszerűen retteg. Sajnos senki nem tud rá hatni, ha azt mondjuk ebből kórház lesz a vége akkor kineveti az embert. És dohányzik is elég durván a betegsége mellett.

Most pedig a hátán pont a gerince mentén kialakult egy nagyobb zsírcsomó ettől folyton fáj mindkét válla és a tarkója. De félek lehet nem a zsírcsomó okozza ezeket. A háziorvos beküldte sebészetre, hogy kiszedjék a zsírcsomót remélem megszűnik a fájdalma. Most Analgesin fortét szed meg Flektorral kenem a karjait és a nyakát.

Mit tegyek vele? Félek megint a szíve okozza a gondokat, hiába mondom neki.


2021. szept. 5. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Te semmit sem tehetsz, csak elrontod az életedet az aggódásoddal. Mindenki meghal végül, apádat sem tudod megmenteni, viszont tönkreteszed a magad életét. Az emberek öregszenek, az öregedés betegségekkel jár, s a végén halállal. Nem vagy Isten, hogy örök életet adj apádnak. Fogadd el, ami van.
2021. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
1-es vagyok: nekem már több közeli hozzátartozóm elhunyt, szétaggódtam magam értük, de semmin se segítettem ezzel, csak pánikbeteg lettem, ne csináld, a vég eljön, hiába görcsölsz rá, hogy ne jöjjön, viszont nem éled meg a saját életedet az értelmetlen félelmeid miatt.
2021. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudnál neki segíteni ha akarnál.

De nem ebben az országban. Vidd ki Ázsiába, az Ázsiai gyógymódok segíthetnek neki.

Sok sikert!

2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És dohányzik is elég durván a betegsége mellett."


Ez a legfőbb baj. De mivel öreg, valószínűleg nem fog lemondani róla.

Mellesleg van olyan gyógyszer is, ami vérhígító, sőt gyógynövények is vannak, amik fokozzák ezt a hatást. Csak az nem mindegy, milyen gyógyszereket szed, és mellette lehetne-e szedni mást.

2021. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!