Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy ideje van egy fájdalmas...

Egy ideje van egy fájdalmas pont a hasamon, vagyis ez inkább egy (kis) bélszakasz fájdalma lehet ez veszélyes?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok elmenni orvoshoz mert egy sima ultrahangra is 1-2 hónapot kell várni. Voltam orvosi rendelőben 3 órát vártam utána hazamantem, mert tudok így létezni meg nem vészes mégis... Fura hogy nem múlik 2 napja

2021. júl. 27. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Akármit eszel, ugyanott fáj?

Állandóan,vagy időszakos (akkor meddig tart) ?

Széklet normális?

Puffadás, szelesség van?

Nyomásra érzékeny a terület?

2021. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
46%
Tegyük még a kérdések sorához az esetleges alvásproblémát. Legkorábban az jelzi az autoimmun fellángolást.
2021. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább időszakos és kis szelesség is van mostanában. Az alvásomról annyit hogy nem tudok elaludni fél egy előtt és nyugodtan alszom általában 6ig majd 9ig
2021. júl. 27. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
2 napja fáj? Nem szokás ilyen típusú hasfájás miatt ultrahangot csinálni, a szorongás is okozhat hasfájdalmat.
2021. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!