Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Náthásan dolgozni?

Náthásan dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeptember elején kezdtem dolgozni, ez az első munkahelyem. Most megnáthásodtam, ilyenkor minden évben náthás vagyok. Nincs komoly bajom, csak folyamatosan folyik az orrom meg tüsszögök. Iskolába simán mentem így pár éve, viszont most megváltoztak a dolgok.. ebben a helyzetben h minden apróságra ráfogják ezt a vírust, menjek dolgozni?

2021. szept. 30. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
En mentem, sot a tobbi kollega is... Mondd hogy allergias vagy. 😂
2021. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
A mindent. Szètprüszkölöd egész nap az agyad mindent fertőzõl fogdosol fingasz, betojsz erre itt kérdezel? Na irány az orvos
2021. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Bunkóság másokat megfertőzni, még akkor is, ha nem covid, csak sima nátha. Semmi gond nincs abból a munkahelyen, ha pár napot otthon maradsz, az orvos kiír betegállományba. Te is jobban gyógyulsz, ha otthon pihensz.
2021. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ki az, aki manapság megengedheti magának, hogy egy nátha miatt otthon maradjon? A legtöbb szülő a gyerekét sem engedi emiatt otthon maradni.

Nem tudom ti hol éltek, engem kiröhögnének ha náthával otthon maradnék és nem mennék dolgozni.


Itt a gyakorin meg sok embernek orvos fétise lehet, mert már az első hajszál görbülésnél orvoshoz küldenek...

2021. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem derül ki, hogy milyen munkát végzel. Ha van lehetőséged a home office-ra, akkor kérd azt pár napra. Egyébként pedig a helyedben beszélnék a felettesemmel, hogy ez a helyzet, sem lógni nem szeretnék, sem mások egészségét veszélyeztetni egy esetleges fertőzéssel, mondja meg, mit javasol.
2021. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eladó-pénztáros vagyok. Én is arra gondoltam h felhívom az üzletvezetőt h mi legyen.
2021. szept. 30. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát azt nehezen csinálnád otthonról :)) Akkor viszont az ügyfelek megítélése is tényező. (Sokan félnek manapság annyira, hogy képesek botrányt csapni, ha egy náthás ember közelébe kell menniük.) Tényleg beszélj a főnökkel. Amúgy pedig jobbulást!

5. voltam.

2021. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Maszk, gumikesztyű?

Amúgy mi két hete vagyunk itthon a bölcsissel, mert nathásan nem mehet. A nátha olyan már, mint a pestis. Persze, fertőz, tisztában vagyok vele, megértem a bölcsit, de a covid miatt átestünk a ló túloldalára.

2021. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Maszk fel, kézfertőtlenítés orrfújások után, és akkor a vevők is látják, hogy megteszel mindent, hogy ne kapják el, és így tudsz dolgozni is.
2021. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én leszek az ellenpólus: egy ledöntős náthától leggyorsabban ágypihenővel szabadulsz meg, és ezt melóhelyen is tudják, elfogadják. Amúgy pedig most különösen érzékenyek az ilyesmire: elég egyet köhögnöm, és három napig elkerül az összes kolléga.
2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!