Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti szoktatok náthásan dolgozni...

Ti szoktatok náthásan dolgozni v suliba menni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Náthásan persze. Az nem igazi betegség. CVsak ha lázam van akkor maradok otthon
2012. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajna sokszor lázasan is kellett jönni melóba
2012. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
muszáj melóznom akár még lázasan is... Ez van, de ezzel nagyon sokan így vannak.
2012. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyomorék, lelketlen munkáltatók miatt sokan betegen is bejárnak dolgozni.Volt, hogy én is bementem, de semmi értelme nem volt, mert betegen az ember úgysem tudja normálisan végezni a dolgát.Még a nátha is nagyon zavaró tud lenni, nemhogy komolyabb betegség.Ráadásul megfertőzheti a többit is.Ha meg vendéglátásban vagy egészségügyben dolgoztatják betegen, hát az nagyon szép!Fertőzze végig a pácienseket, vagy vendégeket, nem baj, csak menjen a "termelés" pfeh!
2012. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nátha nem betegség. Csak annyit jelez, hogy melegebben kell öltözni, sósvízzel kell orrot öblögetni és több teát inni mézzel, mert különben lehet belőle betegség.


Természetesen bemegyek ennyivel suliba.


Nemegyszer összejött volna a 250 óra is, mivel nekem is van alaprendellenességem, ami miatt elhúzódik a megfázás hetekig, nemritkán köhögés is van utána hónapokig.

2012. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, megyek dolgozni. legalább fertőzöm a körülöttem levőket.ilyennel egyszer se maradtam otthon. főleg h gyerekekkel foglalkozom van kitől el kapni, azért nem maradok táppénzen mert a kedves szülő betegen adja be a gyerekét.
2012. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!