Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám a Seduxent letenni?

Hogyan tudnám a Seduxent letenni?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdődött a pánik, szorongás nálam. Akkor voltam EKG, labor, stb. minden jó volt. Persze, időközben én is rájöttem, hogy ez csak pánik. Bevettem egy szem Seduxent, hatott, 2-3 napig is. Jó ideig így ment, aztán egyszer már csak azt vettem észre, hogy nem is kell bevennem. Nem tudom mennyi ideig, de nem kellett szednem. Aztán hosszú idő után újból kezdődött, először csak negyed szemekkel (többször is naponta) most fél szemeket veszek be (négyet naponta, azaz kettő szemet) Szeretném letenni, most két napja csak 3 felet vetem be, azaz egy felet elhagytam már. Nem mondom, hogy nagyon rossz, de bizonytalanabb vagyok, kicsi belső remegés, szédelgés, szorongás van. Sokat rágódtam/rágódom, emiatt alakult ki nálam a pánik és szorongás. Azért gondolom, mert azt tapasztaltam régen és most is, hogy ha nem rágódom dolgokon, akkor pár nap után a belső feszültség csökken, és nem kell gyógyszer, vagy legalábbis nem annyi, és ha tartom, akkor el is tudom hagyni. Szóval, most szeretném letenni, meditálok, nincs negatív gondolat, stb. Viszont arra gondoltam, hogy nem-e könnyebb lenne, ha reggel egyszerre vennék be egy szemet, tovább tartana-e a hatása, úgy mint régen, hogy reggel bevettem és szinte egész nap jól voltam, hamarabb le is szoktam róla. Mert most úgy zajlik, hogy reggel beveszek egy felet, 2-3 óra múlva a másikat,és szintén kb. 2-3 óra múlva a harmadik felet, és este vettem be a negyedik felet. Most az estit elhagytam már két napja, nem tudom meddig tudom így tartani, bízom benne, hogy igen. Nem merek egyszerre egy szemet bevenni, mert így dózist emelek, meg félek nehogy rosszul legyek tőle. Szóval, mit javasoltok, próbáljam tovább a három felet naponta, hátha menni fog így, és utána tovább fokozatosan csökkenteni, vagy reggel mégiscsak vegyek be egy egészet, hátha úgy jobb lenne, és egész nap tartana, és hamarabb abba tudnám hagyni?
2021. okt. 4. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egy régi, elavult gyógyszer.
2021. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!