Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt a Rivotriltól?...

Miért érzem ezt a Rivotriltól? A "rutinosakat" kérdezem, hogy el fog múlni, csak kezdetkor van ez?

Figyelt kérdés
Még csak 3. napja szedek egészen nevetségesen kicsi adagot, negyed szemet reggel, ma szedtem először 2x negyed, vagyis fél szemet a 0.5-ösből összesen. Már az egy negyed szemtől is bamba, erőtlen és álmos vagyok, pedig már legalább napi 1 szemnél kéne tartanom, de nem merem így emelni az adagot. Vajon ha kitartok és folytatom a szedést ez elmúlik, vagy én így reagálok és sosem lesz jobb? Ha frontint 0,25-öt néha ha féltem pl. fogorvos előtt bekaptam soha nem éreztem tőle ilyen rosszul magam.

2014. márc. 24. 19:57
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
9%
de minek szedsz drogot?
2014. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az orvost kerdezd amugy szerintem normalis hogy a nyugtatoktol elalmosodik az ember.
2014. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mért kell szedned?Mert leszokni nem lehet róla.
2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de a frontintól miért nem éreztem ilyet? Pénteken beszélek az orvossal és addig is szívesen meghallgatnék igazi tapasztalatokat, pl hogy valaki másnak sem jött be és váltottak más típusú benzora és az működött, vagy ilyesmi...
2014. márc. 24. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
ne szedj semmi szer-szart, elhülyülsz tőle
2014. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a Frontintól nincs ilyen problémád, akkor inkább azt szedd.
2014. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel hozzá lehet szokni, akárcsak a dohányzáshoz. Az első pár szál cigitől is rosszul van az ember, de aztán a szervezet megszokja, sőt igényli a mérget. Egyébként vannak olyanok is, akikre már az első tabletta is jó hatással van, lenyugtatja őket.


Mindazonáltal, ahogy előttem leírták, ez egy drog, és ha egyszer rászoktál, nem tudsz szabadulni tőle.


Idővel egy rakás trágya lesz az agyadból, ha szeded. Szellemi funkció zavarok, lelki kiüresedés, közöny, a pozitív érzelmek megélésére való képesség elvesztése. Mindenféle testi tünetek is, mert lelassul a szervezet működése. Ezek közül leggyakoribb az impotencia és a rák.


Valószínűleg azért írják fel ilyen gyakran az orvosok, mert nagyon olcsó, tehát mindenki meg tudja venni. Némi iróniával mondhatjuk, hogy ez a ” nép gyógyszere ” .

Érdemes megnézni a feltalálóját, ha el akarod képzelni a gyógyszert. Csak írd be a keresőbe, hogy a ” Rivotril atyja ” . Ott lesz egy kép. Mosolygós, szép, erős orrú bácsi. Vagy itt a link: [link]

A pszichiátriái gyógyszerek alkalmazása kimeríti a népirtás fogalmát. Erős kifejezés, nehezen érthető, még nehezebben hihető. Hogy miként lehetséges mégis, mindenkinek saját erőből kell megtalálni a választ.

2014. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 GigiHUN válasza:
62%

Egyet értek az előttem szólóval, 32 éves vagyok, 30 évig egy darab gyógyszert nem szedtem be, kívéve amikor olyan járványszerű betegsém volt gyomor vagy felsőlégúti és anitbiotikumot kellett rá szednem.

Aztán kb. 1 évvel ezelőtt rámjött egy roham, csapkodni kezdtem az ajtót a lakásban, rámhívta a szomszéd a rendőrt, az meg vitt be a korházba, egyből a zártra kerültem, nah ott kezdődött igazán az egész, mert két héten keresztül napi 3 szurit kaptam ami tele volt rivoval. Zárojelentésem szerint paranoid skizofréniám van. Amikor kijöttem a korházból elláttak rivotrillal 2mg-ossal, de voltam annyira gyógyszer ellenes, hogy egy szemet sem vettem be belőle, se a többi gyógyszert nem szedtem, a vége az lett, hogy pár hónap múlva újra visszakerültem a zártra megint telenyomtak mindennel, és elküldtek egy zsák rivoval meg más gyógyszerekkel. Megint nem szedtem és eljátszódott ugyanez 3-ra is, de akkor már annyira hozzászoktattak a korházban a gyógyszerekhez, hogy elkezdtem a 2mg-osból napi felet szedni, amitől előszőr k**va rosszul lettem, nem bírtam menni egyenesen, szarul éreztem magam fájt a fejem stb., de miután negyedjére nem akartam visszakerülni a korházba gondoltam jobb a békesség beszedem. Ez volt 3 hónapja, amikor utoljára kijöttem a korházból. Azóta járok ideggondozóba, ott két hetente kapok egy szurit (antipszichotikum) amit én csak veszettség elleni oltásnak hívok, és felírt a doki, napi 2*2mg rivot. A hatása olyan volt hogy egy zombi lettem, nem hogy munkát végezni, vagy tankönyvet olvasni, de még egy blikket sem tudtam úgy elolvasni, hogy megértsem. Aztán egyszer csak hozzászokott a szervezetem és előjött a jó hatása a gyógyszernek ami azt jelenti, hogy "újra lett agyam" és közben lenyugtatott. Ezzel idáig nincs is probléma, csak kezdett a napi két szem kevés lenni. Most ott tartok, hogy napi 6-8-10-et beszedek belőle kettesével és mintha meg sem érezném, néhá már alkoholt is iszom mellé hogy valami legyen. Szóval hozzá lehet szokni, nem kicsit, ma már ki se teszem a lábam itthonról ha legalább 4 szem nincs nálam.

Börtönben amúgy állítólag kávéval szokták beszedni, és akkor nagyot üt, hát én kipróbáltam, hogy beszedtem egyszerre 8db 2mg-ost, rátoltam két erős kávét, és azt kell hogy mondjam, hogy még így is semmi. Impotens még nem lettem tőle, de hogy a nemi vágyam nullára csökkent az biztos, és ez így 32 évesen igazán zavaró, úgyhogy valahogy le fogom tenni, hétfőn megyek dokihoz legközelebb, iratok vele valami mást helyette, persze abban biztos vagyok hogy ilyen mennyiségek után nem lehet azonnal nullára csökkenteni, csak szép fokozatosan.


A lényeg a válasz a kérdésre el fognak múlni ezek a mellékhatások amit felsoroltál idővel, és ki fog jönni a jó tulajdonsága a gyógyszernek, csak ne essél majd abba a hibába amibe én is, hogy elkezded mértéktelenül szedni. Mert pont ebből látszik hogy mennyire erős a gyógyszer, hogy fél milligramtól is rosszul vagy az elején, aztán a végén meg már 10mg meg se kottyan.


Haragszom a pszichiátrián az orvosokra, mert igazából ott szoktattak rá azzal a lórugásnyi mennyiségekkel amit naponta háromszor belémszúrtak. Lehet hogy beteg vagyok, de ezer embernek ezer különböző baja van, ezeknek meg van bent 5 féle gyógyszerük és abból hasraütésre beadnak belőle neked 3-at és ha mégsem jó akkor kicsit kombinálnak kapsz belőle megint vagy 3 félét, csak valószínüleg másokat is. Mintha mindenkinek ugyanaz a betegsége lenne, ugyanazokkal a szarokkal kezelnek mindenkit, szerintem ez egy siralom amit bent művelnek az emberrel. Totál le vagy szarva, csak ha jön a vizit legyél ott és szedd a gyógyszert. Jah, és ha nem működsz együtt velük, akkor kapsz mégtöbbet. Ennyit tudnak, de az orvoshoz már hozzá ne merj szólni, mert azonnal leharapja a fejed, és elküld, hogy nem ér rá, meg később visszajön, jah...


Egyet tudok tanácsolni, hogy aki teheti válasszon másik gyógyszert és ne kezdje el szedni a rivot, mert sok az olyan hülye mint én vagyok, és hülyéknek ez a gyógyszer rohadtul nem való.


Köszönöm, hogy meghallgattatok. Üdv!

2014. márc. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 acelsziv ***** válasza:
8: magyarán drogfüggőt csinálta belőled
2014. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, 8-as, hogy leírtad! Segítesz másoknak, hogy ne kerüljenek ebbe a hibás körbe, és ez nagyon nagy és nemes dolog. Határozottan mondd az orvosnak: le akarsz erről szokni,ebben segítsen. Drukkolok Neked, hogy sikerüljön leszokni, és egészséges legyél!
2014. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!