Ez haspuffadás?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este elkezdett fáj a jobboldalon a hasfalam közvetlen a derekamnál. Ma kimentem vele orvoshoz, ő megnyomta és mondta hogy fel vagyok puffadva meg a hasam is fájt mikor megnyomkodta. Hányingerem van, meg hashajtót kell szednem hogy legyen székletem különben szorulásom lesz.

Keveset iszom ami gond, úgyhogy orvos javasolta hogy legalább másfél litert igyak naponta és elküldött laborvizsgálatra, röntgenre meg ultrahangra. Ezekre csak jövő héten kaptam időpontot. Most addig mit csináljak? Iszok meg vettem be hashajtót hátha elmúlik a fájdalom.


2021. okt. 6. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál vizet, egyél sok zöldséget és előbb-utóbb valószínűleg elmúlik. A másfél liter bőven átlag alatt van, napi 2-3 litert javasolnak, szóval nyugodtan igyál annál többet.
2021. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!