Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van állandó puffadásom?...

Mitől van állandó puffadásom? Ez egyáltalán az?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve figyeltem meg magamon, hogy lett egy kis pocakom, nem háj, hanem puffadás-szerintem-, de állandó, szóval a nap 24 órájában, van mikor lejebb megy, de általában ez ritka. Semmivel sem eszem többet, sőt inkább kevesebbet, szénsavas üdítőt iszom, évek óta, de sokszor előfordul, hogy inkább vizet, vagy rostos gyümölcslevet iszom (100% gyümölcs). Szedek gyógyszereket, de nem emlékszem, hogy mikor kezdtem abba bele, és így nem tudom, hogy attól lehet-e. Nagyon idegesit, olyan, mintha terhes lennék, hiába megyek el edzeni, nem megy le, az étrendemen nem tudok valtoztazni, és nem is szeretnék: 1.nem várom el szüleimtől, hogy külön vásároljanak nekem ételt, sem azt, hogy ezért anyagilag megszoruljunk-nem tudom mi nekik a sok anyagi kiadás, de ezt nem is firtatnám- 2.nagyon válogatós vagyok, zöldséget alig eszem, nem tudom megenni, nagyon nehezen csak. Menjek orvoshoz? Vagy mit tudok csinálni?

2020. jún. 13. 23:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam. A súlyom nem nött egyáltalán, sőt, csökkent.
2020. jún. 13. 23:26
 2/2 anonim válasza:

Gyenge gyomorsav miatt?

Kaja előtt 10 perccel egy kevés só (tiszta só!, patikából) nyalás, pici vízzel. Édeset és szénsavasat kerülni kellene pár napig.

Részemről három napig kínlódtam előtte, mire rájöttem, hogy nem lehet se tejtől, se cukroktól. Már az első nap, amikor kipróbáltam, jobban éreztem magam. Azóta egyre jobb.

2020. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!