Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorpanaszok, puffadás,...

Gyomorpanaszok, puffadás, hasfájás ezektől az ételektől rendezvényen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy zárt körű rendezvényen dolgozom hostessként és én is ehettem a cateringes kajákból. Különféle szendvicsek voltak (sonkával, szalámival, tonhalla, tojással, sajtokkal stb. tudjátok), sütemények (tiramisu, linzer), gyümölcsleves, és ugyan alig ettem valamit de kezd nagyon kikészülni a gyomrom. És még estig dolgozom. Ettem a gyümölcslevesből, két szendvicset, meg egy picike tiramisu szeletet és csak kávét ittam meg vizet.


Most szünetem van, egy Renniet bevettem, fog segíteni? (25/N)



2021. okt. 6. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Inkább Nos-pa használna! A jövőben pedig élhetünk így.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1-es miért kell folyton a Bibliát idézni? Általában még csak nem is stimmelnek az idézeteid.
2021. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!