Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nehezen kapok levegőt vagy...

Nehezen kapok levegőt vagy beképzelem? pánikolok..nyugdtasss meg.

Figyelt kérdés
Most az előbb megtöröltem ilyen alkoholos törlővel a szemüvegemet és utána egyből kezet mostam szappannal de utána ettem kicsit, majd úgy éreztem hogy félrenyeltem és ittam de okés volt. Viszont utána ahogy a torkomra tettem a kezem, érzem hogy jobban lüktet ott és néha nehezen kapok levegőt. Bár most sok szénsavsat ittam (cola, energiaital)..viszont semmi bajom de előtte láttam hogy bekönnyezett a szemem, picit vörös lett. Néha ha ilyen történik legyen bármi gyógyszertári krém amit a kezemmel megfogok utána gyorsan kezet kell mosnom, mert nem akarom hogy néha a számba veszem a kezem azt meghalok tőle..mert mérgező meg minden. dezodornál is ez van, ha befújom magam, néha érzem hogy rámegy az ujjaimra és kezet mosok. Most is egy pár percig pánikoltam de úgy jól vagyok. Lehet az alkoholos fertőtlenítő kendőtől votl? pedig alig maradhatott valami az ujjamon...vagy ennyire bepánikoltam? most kicsit a kezeim is zsibbadnak de ezt is lehet csak bepánikolom...ezt a törlőt régen is használtam így nincs baja.

2021. okt. 10. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszihológushoz kellene fordulnod.
2021. okt. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
26%
Vagy fel...
2021. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!